JAK NÁM CHUTNALO NA APETIT PIKNIKU?

neděle, června 23, 2013

Včera jsme navštívily všemi sledovaný Apetit piknik v Karlíně. Přišly jsme 10 minut před oficiálním začátkem a už v tu dobu byl park plný lidí.

Ochutnaly jsme toho opravdu dost a tady máme několik fotek toho, co jsme spořádaly. K snídani jsme si daly tartalettky s citronovým krémem, poté s jahodami a malinovou makronku. Do toho jsme sehnaly několik slaných muffinů. Tartalettky nám moc chutnaly, stejně jako malinová makronka. U muffinů zvítězil s pestem a piniovými oříšky.

Tartalettky a makronka od Votre Plaisir a muffiny od Petra Semeckého.
Brownie koláček s pekanovými ořechy od Piece of Cake a Granát od Sandry Ongalové.
Další dobrotou, kterou jsme si vybraly, byl koláček s pekanovými ořechy a dortík s granátovým jablkem. Pekanový byl perfektní, těsto i náplň. Druhý nás tolik neoslovil, ale šlo o zajímavou kombinaci. Po vystání dlouhé fronty u stánku Chez Lucie jsme ochutnaly její slaný cheesecake se sýrem feta, sušenými rajčaty a tymiánem. Asi to není to pravé pro nás, moc nám nechutnal, ale jiné její caky jsou jistě velmi dobré.


Grill truck Paula Daye a jeho burgery a klobásky.
Po sladkých dobrotách jsme se rozhodly pro něco slaného a pořádného k obědu. Vyrazily jsme pro burger Paula Daye s masovými kuličkami, resp. s jednou obří masoovu koulí. Burger bohužel velice pálil, což jsem nečekala, ale jinak byl dobrý. Další zastávkou byl stánek BreadGap, kde jsme ochutnaly toust s rajčaty, mozzarellou, grilovanou paprikou, pestem, balzamikem a salátem. Skvělé!

Zajímavé byly i krabičky na domácí těstoviny, které se objevovaly v rukách mnoha návštěvníků. Dále jsme viděly krásně prezentované bezinkové šťávy od Anny Grosmanové, měla ale i několik dalších příchutí.

Burger vypadá jen jako salátový, ale je za ním schovaná jedna velká masová koule.
Skvělý toustík!


Objevily jsme i stánek s čerstvými rybami a mořskými dobrotami.Správnou tečkou na konec byly zmrzlinky od Tří kopečků, konkrétně okurková a levandulová s medem! Samozřejmě jsme nemohly odejít s prázdnou a koupily jsme si každá jeden sirup od Hradeckých delikates a marmeládu od Dámy v klobouku. Trochu nás mrzel přeplněný park po necelých třech hodinách, což je neuvěřitelné, ale pro návštěvníka ubíjející. Málem jsme si seděli všichni na hlavách. Proto jsme po třech hodinách korzování odešly, ale rozhodně spokojené! A co vy? Navštívili jste Apetit piknik?

You Might Also Like

0 comments

"License"

This template is a "modified version" of it's original - which is licensed under GNU General Public License. The only change was made in typography due to language incompatibility of the original font.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...