VÍTEJTE NA NAŠÍ STRÁNCE!

středa, června 05, 2013

K dnešnímu dni bychom vás rády přivítaly na našich nových stránkách, které se budou zabývat jídlem a zase jídlem! :) Proč zrovna TastyTalkings? Dlouho jsme dumaly nad tím, jak by se tyto stránky měly jmenovat a po několika dnech úporného přemýšlení jsme došly k závěru, že při každém vyprávění o chutném jídle se nám neuvěřitelně sbíhají sliny! :) Nee teď popravdě, i když ne že by první věc nebyla pravda. K názvu jsme došly spíš spontánně a výběrem toho nápadu, který se nám líbil nejvíc. Asi tak to chodí všude... :)

A teď bychom se vám mohly trochu představit. 
Jsme dvě studentky z Prahy a naše ctěná jména jsou Tereza a Bára! :) 

Obě milujeme jídlo, rády si ho necháme připravit, ale také se snažíme samy vařit. Protože se nám způsob prezentace jídla pomocí stránek dost líbí, udělaly jsme si jednu vlastní.

V rubrice "Články" najdete novinky z oblasti gastronomie; co se kde děje, kam byste určitě měli zajít a kde jsme byly my. Další je samozřejmě rubrika "Recepty", kde najdete naše oblíbené dobroty a pokusy v kuchyni. No a zatím poslední rubrika  - "Pastapedie": encyklopedie těstovin! :)

Zdraví Tereza a Bára

You Might Also Like

4 comments

 1. Stranky se vam moc povedly holky! Mám z nich hlad.
  Doufam, ze mi brzo doporucite nejakou skvelou restauraci, protoze uz mi dochazi napady.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No jasně, to si piš! :) Příští tejden musíme někam zajít, ať máme co recenzovat s Bárou :)

   Vymazat
 2. No nechápu, že jsem na Vás narazila až dneska, blog je nádherný, hned jdu hodit odkaz na svůj FB :)

  OdpovědětVymazat

"License"

This template is a "modified version" of it's original - which is licensed under GNU General Public License. The only change was made in typography due to language incompatibility of the original font.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...