OZNÁMENÍ PRO ČTENÁŘE

středa, srpna 27, 2014

Drazí fanoušci, máme pro vás důležitou zprávu. 

Jak jste si už možná někteří všimli, Barča přestala psát na blog. Minulý týden jsme se sešly na společnou snídani a situaci se rozhodly finálně dořešit. 

Mrzí nás to, ale z osobních důvodů se Barča loučí s TastyTalkings a blog předává do mé péče.

Foto: Martin Svoboda (z akce Rekord v přípravě řeckého salátu). 

Hodně práce a jiných povinností jí bohužel brání věnovat se blogu naplno. Věčně kvůli tomu ale smutnit nebudeme! Stále bude mým parťákem při návštěvách food akcí! 

Nicméně doufám, že i tak zůstanete TastyTalkings věrni a budou vás mé články bavit! 

Dobrému jídlu zdar! 

{Tereza} TastyTalkings

You Might Also Like

1 comments

 1. Dobrý den,

  Všimli jsme si, že máte spoustu chutných receptů na vašem blogu a chtěli bychom Vám představit naši novou webovou stránku www.mytaste.cz kde si naši uživatelé mohou vybírat z více než 100 000 posbíraných receptů. Každým dnem narůstá návštevnoť strany.
  Na stránce jsme vytvořili také žebříček Tob blogů, kde najdete všechny přidané blogy a můžete přidat i ten Váš. My zkopírujeme všechny recepty a uživatelé je pak mohou nalézt pomocí našeho vyhledávače. Tím pádem se zvýší návštěvnost Vašeho blogu. Nemusíte se obávat, vše Vám nabízíme zcela zdarma.

  Mytaste.cz má své sesterské webové stránky na celém světě. Budeme velmi rádi když se stanete součástí této velké rodiny.

  V případě že máte nějaké otázky obraťte se na nás.

  S pozdravem,
  Tunde
  info@mytaste.cz

  OdpovědětVymazat

"License"

This template is a "modified version" of it's original - which is licensed under GNU General Public License. The only change was made in typography due to language incompatibility of the original font.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...