NOVINKA NA TRHU: KONEČNĚ VÝVAR!

čtvrtek, září 04, 2014

Vím, že polévek mám na blogu celkem dost, ale tuhle novinku jsem před vámi nemohla schovávat. Na českém trhu se objevil nový domácí vývar! Vaří ho pánové z Konečně vývar (dokonce jednoho z nich osobně znám už z dřívějška), kteří se rozhodli bojovat proti bujónům v kostce! Moc mě potěšilo, když mi nabídli k ochutnání skleničku jejich zeleninového vývaru; zatím mají pouze tento druh, ale určitě se můžeme těšit i na nějaké masové. 


Od tohoto týdne seženete jejich roztomilé skleničky v prodejnách Česká stodola ve Vodičkově ulici a v Nuslích. Cenově by měl vývar stát asi 65 korun: pro někoho možná drahá záležitost, ale mně osobně taková cena nevadí. Ráda si ho koupím, ne vždy mám dost času na uvaření kvalitního domácího vývaru. {JAK MI CHUTNALO?}

Rozhodla jsem se uvařit polévku ze zeleninového vývaru, abych poznala jeho základní chuť. Samozřejmě jsem do něj přidala pár dalších surovin: plátky mrkve a pažitku. Hlavní hvězdou se ovšem staly domácí polévkové knedlíčky ze špaldové mouky s bylinkami a také ztracené vejce! Šlo o menší dopolední experiment, ale je opravdu dobrý!


Chuťově mě vývar příjemně překvapil. Zelenina z něj byla cítit po celé kuchyni, žádná chemie! Ze složení je vidět, jak přírodní výrobek je. Mám jen maličkost ohledně obalu: někam bych dopsala objem sklenky, nemohla jsem se ho dohledat. Pokud si chcete urychlit přípravu jídel a nechcete vývar nahrazovat vodou (jak některé recepty povolují), skočte si pro ten jejich. Vaše jídlo bude stát za to! Aktuální informace najdete na facebookové stránce.

Držím palce a doufám, že se masové vývary objeví brzy! :)

You Might Also Like

0 comments

"License"

This template is a "modified version" of it's original - which is licensed under GNU General Public License. The only change was made in typography due to language incompatibility of the original font.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...