SMOOTHIE Z DRAČÍHO OVOCE

pondělí, března 16, 2015

Konečně mám ideální nádobu na smoothie! :) Stejně jako jiní miluju tyhle ovocný a zeleninový bomby, ale dlouho jsme doma neměli ani ideální mixér. Ježíšek ho ale letos naší rodince přinesl, takže mixujeme jako šílení! :) Abych všechno dotáhla k dokonalosti, pořídila jsem si minulý týden skvělou nádobku s brčkem na stránkách Nordic Day. Je sice plastová, ale na cestu je rozhodně praktičtější, jelikož jsem známý nešika! :) A taková větší zavařovačka se asi v kabelce pěkně pronese! :) Co vy, jaký smoothie máte nejraději? :)


INGREDIENCE
{na cca 500 ml}

1 pitaya - dračí ovoce
(odrůda s červenou dužinou)
asi 9 malin
1 banán
hrst nakrájených listů mangoldu
šťáva z půlky citronu

Pitayu rozpulte a vydlabejte dužinu; rovnou ji přendejte do mixéru. Přisypejte maliny a promixujte, pitaya totiž pustí hodně šťávy a bude se pak všechno lépe mixovat. Mezitím si nakrájejte banán na malé kousky a připravte si mangold. Obě ingredience přidejte do drinku a opět promixujte. Jako poslední přilijte trochu citronové šťávy a promíchejte. Chtěla jsem ještě vyzkoušet nějaká semínka, ale doma jsem nic nenašla, nicméně nebojte se toho! :) Mňam a na zdraví! :)

{Tereza} TastyTalkings

You Might Also Like

1 comments

"License"

This template is a "modified version" of it's original - which is licensed under GNU General Public License. The only change was made in typography due to language incompatibility of the original font.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...