GARAGE A JEJICH KANADSKÁ SPECIALITA POUTINE

pátek, dubna 08, 2016

Znáte pražský podnik Garage? S kamarádkou jsme toto místo navštívily už loni v létě a dost mě mrzí, že jsem ještě nezvládla další návštěvu - musím to napravit! Proč? Můžete tu totiž ochutnat kanadský pokrm "poutine" [dvakrát smažené domácí hranolky, sýr, omáčka a případně nějaké masíčko]! 


Osobně jsem v Kanadě nikdy nebyla. Má kamarádka je ale milovnice všeho kanadského (ano, je to ta fotogenická kráska vlevo :P :)), takže když jsem jí poslala odkaz na stránku Garage, její srdce zaplesalo! Okamžitě jsme se musely vydat do Karlína, kde se tento podnik nachází [Křižíkova 134/58].Tehdy měli otevřeno asi měsíc a hodně lidí, především cizinců, se na první návštěvu velmi těšilo. Místo je to maličké, jednoduše řešené, ale útulné - v jednoduchosti je přece síla! :) 

A jak nám tehdy chutnalo? Daly jsme si Mississippi poutine s trhaným vepřovým masem a olizovaly se až za ušima. K tomu domácí ledový čaj a bylo nám dobře! :)


Na jejich Facebooku jsem navíc nedávno zjistila, že připravují poutine na asijský způsob nebo třeba s kuřetem. A právě Mississippi verzi doplnili o cibulové kroužky!

A co Vy? Už jste někdy ochutnali poutine?


You Might Also Like

0 comments

"License"

This template is a "modified version" of it's original - which is licensed under GNU General Public License. The only change was made in typography due to language incompatibility of the original font.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...