PŘEKVAPENÍ V ALBERTU

středa, července 24, 2013

Vydala jsem se dnes po dlouhé době do Čestlic a společně s mamkou do Alberta. Výlet se vydařil víc, než bych si myslela. Jde sice o takovou prkotinku, ale i ta mi zlepšila den. V oddělení zeleniny a ovoce jsem našla sloup INSPIRACE. Na něm jsem ulovila hromadu receptů v podobě jednotlivých letáčků. Je vidět, že jde o práci Albert magazínu, ale jsem ráda i za toto. Občas přeci jen na magazín zapomenu a sehnat ho po polovině měsíce není nic jednoduchého. 


Letáčky byly rozděleny na několik kategorií; chuťovky, polévky, hlavní jídla, přílohy a dezerty. Je možné, že mi něco uniklo, ale nemohla jsem se ve stojáncích dlouho přehrabovat. :D


Netuším, jestli jsou tyhle letáčky všude, bylo by to fajn. Je ale možné, že jsou jen ve větších prodejnách. Takže pokud se vám tenhle styl inspirace líbí, prohlédněte větší prodejny a uvidíte! 


Rozhodně plánuju některé recepty vyzkoušet, až k tomu dojde, rozhodně dám vědět! :)


Mějte se krásně! :)

You Might Also Like

0 comments

"License"

This template is a "modified version" of it's original - which is licensed under GNU General Public License. The only change was made in typography due to language incompatibility of the original font.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...