FOODPARADE 2013 JE ZA DVĚRMI!

pondělí, srpna 12, 2013

Známá škola vaření Chefparade pořádá již třetí ročník festivalu Foodparade! Proto bychom vás chtěly s tímto festivalem trochu seznámit, my účast rozhodně plánujeme . :)

Foodparade 2013, festival jídla a pití, bude probíhat od 7.9. do 8.9.2013 na zámku Troja. Konkrétně v sobotu od 11:00 do 21:00 a v neděli od 11:00 do 20:00


Na festivalu ochutnáte degustační menu nejlepších pražských restaurací, dále se můžete těšit na vynikající vína, lahodnou kávu, výborné pivo, exotické koktejly a delikatesy z celého světa. 

NOVINKOU je navíc amatérská kuchařská soutěž I Love Food, víc o ní se dočtete ZDE!

Po oba dva dny budou probíhat kuchařské show, ve kterých se představí Jana Vašáková a Martin Polačko, nemůže chybět molekulární kuchyně a Petr Koukolíček, dalším zpestřením festivalu je hmyzí kuchyně a David Švejnoha. Unikátní je i Fine Dining, který si pro hosty festivalu připravila lanýžová restaurace La Truffe. Jako kuriozita bude nejen pro muže připraveno autentické vojenské menu, které bude podáváno přímo z polní kuchyně.

Foodparade je festival pro celou rodinu, nezapomíná se ani na děti. Pro malé návštěvníky je připraven dětský koutek ZDARMA s odborným dohledem. Děti si mohou vyzkoušet kurzy vaření a kurzy bubnování, různé soutěže a kreativní dílny s kuchařskou tématikou. Anglicky mluvící děti jsou vítány!

A na koho se můžete těšit?

RESTAURACE
Dock House, Dolce Villa, Green House, Hotel InterContinental, Chefparade Foodtruck, Krystal Mozaiko Bistro, La Truffe, Máneska, Molekulární kuchyně, MOOD, Mozaika, Můj šálek kávy, Občanská plovárna, SCHOOL, Sushitime, Towerpark, U Modré Kachničky, Zlatá Praha

NÁPOJE
doubleshot, Karlovarské minerální vody, Pivovar Chotěboř, WineWorld

DELIKATESY
Akoření, Cukrárna Saint Tropez, Food Love, Hmyzí kuchyně, Chefparade Warehouse, Italfood, Le Petite France Boulangerie, Palačinkárna Galetka, Pasta Art, Tomáš Babinec, Top Potraviny

A DALŠÍ
Chefparafe Škola vaření, Polský Institut, Velvyslanectví Velké Británie


VSTUPNÉ V PŘEDPRODEJI:

DOSPĚLÍ             300 Kč (100 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
STUDENTI            250 Kč ( 50 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
SENIOŘI             250 Kč ( 50 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
DĚTI DO 10 LET      zdarma

VSTUPNÉ NA MÍSTĚ:

DOSPĚLÍ             350 Kč (150 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
STUDENTI            275 Kč ( 75 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
SENIOŘI             275 Kč ( 75 Kč vstupné + 200 Kč konzumace)
DĚTI DO 10 LET      zdarma


Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji na www.ticketstream.cz
Více informací najdete na www.foodparade.cz


My jsme z programu festivalu nadšené a těšíme se jako malé. Proto doufáme, že se nás sejde co nejvíc!

KOMERČNÍ SDĚLENÍ

Foto: TZ

You Might Also Like

0 comments

"License"

This template is a "modified version" of it's original - which is licensed under GNU General Public License. The only change was made in typography due to language incompatibility of the original font.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...