BLOGES MARKET: FASHION, BEAUTY & FOOD!

sobota, listopadu 01, 2014

Tento víkend se koná speciální akce, zaměřená na blogerky z oblastí fashion, beauty a food! Akce je pro mě zajímavá hned z několika důvodů. Za prvé si ráda prohlédnu nabízené módní kousky, zimní šatník jsem už sice doplnila, ale Vánoce se blíží a nějaký ten dárek by se tu dal ulovit. Za druhé se tu bude pohybovat jisté množství foodblogerek, takže dobrůtky nebo rady pro kuchtíky jsou jisté! No a za třetí. Mě, jako účinkující blogerku, tam potkáte také! Hurá na Bloges Market!  


Jakým způsobem se TastyTalkings do marketu zapojí? Příliš jsem si nevěřila na klasický prodej, časově bych to asi nezvládla. Potom jsem přemýšlela o workshopu, ale nakonec zvítězilo něco úplně jiného. Součástí akce je totiž tombola, která ozvláštní večerní program. A právě do ní jsem se rozhodla přidat něco svého, jedlou výhru made by TastyTalkings, dva dárkové koše! Jejich obsah prozrazovat nebudu, ale určitě je nafotím.

Pokud tedy máte volnou sobotu, chcete si nakoupit oblečky pro sebe nebo své známé a podívat se "pod pokličku" účinkujícím foodblogerkám přijeďte! Budu se těšit! :)

You Might Also Like

0 comments

"License"

This template is a "modified version" of it's original - which is licensed under GNU General Public License. The only change was made in typography due to language incompatibility of the original font.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...