NA BURGERU: DISH {FINE BURGER BISTRO}

neděle, listopadu 09, 2014

Bistro Dish zná snad každý. Jejich burgery můžete ochutnat na Vinohradech, bistro se nachází v Římské ulici. Osobně jsem ochutnala jejich kousky jenom na festivalech, konkrétně na jednom z burger festivalů, takže byly velikostně o dost menší. Na začátku listopadu jsem se ale vydala přímo do bistra, abych si dala do nosu! Do podniku jsme šli tři, společnost mi dělaly dvě bývalé kolegyně z Gourmet sekce. Stůl jsme měly rezervovaný, ale z nějakého důvodu jsme i tak seděly u většího s dalšími lidmi. Naštěstí to byli vcelku příjemní přísedící, nijak hluční, takže nám to nevadilo! :)Vybírání bylo dlouhé! Vůbec jsem nevěděla, do čeho se pustit dřív. Ve finále jsme vybraly tři burgery: Savory, Caesar a Lamb. Já jsem zvolila právě Caesar, hrozně se mi tato kombinace líbí. Každá z nás si objednala jinou přílohu, jinak upravené hranolky: ochutnaly jsme klasické hranolky, bistro hranolky s česnekem a petrželkou a steakové hranolky s bylinkami.

K takovému menšímu zobání jsme si přiobjednaly Coleslaw s hořčičným dresinkem a koprem, žádné upejpání! :) Z omáček nás zaujaly majonéza z pečeného česneku a limetovo-koriandrová majonéza s rajčetem.

JAK MI CHUTNALO?

Hodně mě potěšila velikost burgeru. Velkým jedlíkům a některým mužům by asi nestačil, ale pro mě byl akorát! Byla jsem hrozně ráda, že jsem ho snědla celý, i když u takové dobroty to snad jinak nešlo. Burger byl chuťově skvělý, bulka byla výborná, maso dobře připravené, všechno k sobě pasovalo. 
U hranolek, já měla bistro hranolky, jsem měla trochu problém se solí. Bylo jí tam na mě až moc, ale jinak byly dobré. Česneková majonéza také potěšila a salátu Coleslaw nemůžu nic vytknout.

Pokud si chcete zajít na dobrý burger s netradičními kombinacemi, určitě Dish navštivte. Je pravda, že restaurací s burgery je jako hub po dešti, ale zde si opravdu pochutnáte! :)
A příště půjdu otestovat burgery do Cafe Palanda!

You Might Also Like

0 comments

"License"

This template is a "modified version" of it's original - which is licensed under GNU General Public License. The only change was made in typography due to language incompatibility of the original font.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...