ŠVÝCARSKÝ GLOBUS

čtvrtek, prosince 18, 2014

Když se v České republice řekne slovo Globus, většina z nás si představí obrovský hypermarket s potravinami a jiným běžným sortimentem. Ve Švýcarsku ale pod tímto označením najdete něco úplně jiného: obchodní dům s luxusním zbožím, který nabízí oblečení, kosmetiku, věci do domácnosti, ale také řadu delikates! V této sekci jsem se samozřejmě musela zastavit a všechno zdokumentovat. I když mě po několika "cvaknutích" začali zaměstnanci sledovat a jeden i něco zablekotal francouzsky: fotit se tu zřejmě nesmí, škoda. Přesto tu pro vás něco málo mám! :){OTEVÍRACÍ DOBA}

Pondělí - Pátek: 9:00 až 19:00
Sobota: 8:00 až 18:00
Neděle: zavřeno

{ADRESA}

Grands Magasins Globus SA
rue du Pont 5
1003 Lausanne
ŠvýcarskoJak je vidět, zdejší sortiment je opravdu široký. Najdete tu snad všechno, na co si vzpomenete! Sušené ovoce i to čerstvé, maso, uzeniny, sýry, sladkosti, ale také jedlé dárky. Nechybí tu samozřejmě ani pečivo nebo třeba asijské speciality. Na své si tu přijdou i milovníci sushi, takže rozhodně já! :)


Všechno je zabaleno do vkusných obalů s čistým designem, zkrátka sen. Do reality se bohužel dostanete ve chvíli, kdy se kouknete na cenovky. Švýcarsko je drahé a stejně je na tom i obchod Globus, což ale neznamená, že byste toto místo měli minout. Naopak, byl to pro mě příjemný gurmánský zážitek!


Hezké, že? No a teď se můžete pokochat tím, co se mi za prvních pár minut povedlo zvěčnit! :) Do toho!
You Might Also Like

0 comments

"License"

This template is a "modified version" of it's original - which is licensed under GNU General Public License. The only change was made in typography due to language incompatibility of the original font.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...